Про Авіакомпанію

 

Зазвичай авіакомпанії хваляться багатою (або не дуже) історією. Але довгі роки існування компанії зовсім нічого не означають, якщо клієнти не задоволені сервісом.

У сучасному світі пасажир вибагливий і має досить широкий вибір. Тому авіакомпанія ДЖОНІКА була створена з метою одразу злетіти в рівні сервісу, залишивши ціни на землі. Наша пропозиція – це лоукост по цінах і високий клас по обслуговуванню, де харчусання і перевезення багажу безкоштовні для всіх пасажирів.

Як і будь-яка молода компанія, ми почали з малого – наш повітряний флот на даний момент становить 2 літаки Boeing 737. На них, з обох київських аеропортів, ми доставляємо пасажирів регулярними рейсами в Грецію, а чартерними – в Туреччину, Чорногорію, Албанію і Болгарію.

Основним аеропортом базування ми вибрали Київ-Жуляни. Його переваги очевидні – аеропорт знаходиться в межах міста, неподалеку від Центрального залізничного вокзалу; пасажирський термінал дуже зручний і не вимагає довгих переходів; всі огляди звичайно проходять швидше, ніж в Борисполі.

Незважаючи на молодість компанії, кожен з членів команди ДЖОНІКА має за плечима солідний досвід в цивільній авіації і велике бажання забезпечити найкраще обслуговування для пасажирів.

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання по телефону, через форму зворотного зв’язку або електронною поштою – просто зверніться до розділу Контакти нашого сайту.

Go Top